gramatas spacer atklatnes spacer perles

Labais ārsts

Romāns

Deimons Gelgats

Damon Galgut. The Good Doctor

ISBN 9984-663-92-2
248 lappuses, cietie vāki, formāts 145 x 209 mm


Nokopēt grāmatas fragmentu (52 KB)

Lorenss Voterss ierodas norīkojumā kādreizējās bantustānas slimnīcā, un Frenkam viņš no pirmās dienas šķiet aizdomīgs. Lorensam piemīt viss, kā trūkst Frenkam, – jaunība, optimisms un neskaitāmi nākotnes plāni. Arī netālajā pilsētiņā sarodas jaunatbraucēji un atgriežas vecie iedzīvotāji. Baumo, ka Brigadieris – aparteīda laiku pašpasludinātais diktators – joprojām esot dzīvs. Un Mammas mājā ir ievākusies kareivju grupa, kā arī viņu ļaunais un bīstamais komandieris – vīrs, ar kuru Frenkam jau ir nācies iepazīties un no kura viņš dedzīgi vēlas izvairīties.

Taču, jo vairāk pārmaiņu, jo vairāk viss paliek pa vecam. Lorenss ir gatavs sniegt palīdzību, taču pasaulē, kurā pagātne uzstājīgi pieprasa, lai tagadne atdod tai atņemto, Lorensa neveiksmīgajam ideālismam nav lemts ilgs mūžs.

Romāns 2003. gadā nominēts Bukera prēmijai, 2004. gadā saņēmis Britu nāciju sadraudzības Āfrikas labākās grāmatas balvu.Lasītāju vērtējums


  hemfrijs   2006. gada 3. februārī

Lieliska grāmata.Ja kādam patika Gordimeras Tikai teic vienu vārdu un Kutzē Negods,tad Labais ārsts arī apliecina ,ka dienvidāfrikas literatūrai ir vērts pievērst uzmanību.


Mans vērtējums

Mans vārds:

Cik augstu vērtēju šo grāmatu? (1-5) 1 2 3 4 5

(Pret spameriem) Cik ir viens plus viens (vārdiem)?

Komentārs:


Komentāri, kas neattiecas uz grāmatu, var tikt rediģēti vai dzēsti.