gramatas spacer atklatnes spacer perles

Eņģeļpāvests

Romāns

Jergs Kastners

Jörg Kastner. Der Engelspapst

ISBN 9984-663-89-2
448 lappuses, mīkstie vāki, formāts 140 x 200 mm
Cena: 8,00 EUR (Kā iegādāties grāmatu?)

Nokopēt grāmatas fragmentu (56 KB)

Jaunā gadu tūkstoša sākumā jauns, acīmredzami liberāli noskaņots pāvests dod pasaulei jaunas cerības. Bet pēkšņi aiz Vatikāna mūriem notiek drausmīgs asinsdarbs: ir noslepkavots šveiciešu gvardes komandants. Pretrunas un neatbilstības oficiālās izmeklēšanas sniegtajā nozieguma versijā liek mirušā brāļadēlam, gvardes adjutantam Aleksandram Rosinam veikt savu izmeklēšanu. Kopā ar Elēnu, jaunu Romas žurnālisti, Aleksandrs Rosins iespraucas Vatikāna varas struktūru dzīlēs. Viņi uzduras slepenas biedrības, «Duča kopības», pēdām un nezināmam manuskriptam, ko 16. gadsimtā uzrakstījis Aleksandra sencis Alberts Rosins. Renesanses laikmeta šveiciešu gvards tajā stāsta par dēku kopā ar slaveno zeltkali Benvenuto Čellīni un noslēpumainu smaragdu, ko dēvē par «Kristus patieso līdzību» un kas, pēc visa spriežot, spēlē galveno lomu kādā gadsimtiem ilgā sazvērestībā. Viss saasinās līdz jautājumam: vai jaunais pontifekss ir jau viduslaikos pravietotais eņģeļpāvests, kas vedīs baznīcu atpakaļ uz pareizā ceļa, vai arī viņš ir lielais kārdinātājs – Antikrists?

Aizraujošs dēku romāns uz krāšņi un detalizēti attēlota mūsdienu un viduslaiku Romas, kā arī Lamanša salu fona.Lasītāju vērtējums


  Rena   2007. gada 12. janvārī

Man patika. Bija aizraujoši un interesanti. Vēsture mazliet savijās ar mūsdienām, iejaukta neliela mistika. Vienvārdsakot interesanta grāmata, kas sniedz nelielu ieskatu vienā no daudzajiem "varbūt...", kas saistās ar baznīcu.


  Serīna   2005. gada 1. novembrī

Lieliski, ļoti, ļoti patikās, tikai žēl, ka man nepietika laika visu dienu pie tās nosēdēt, bet nācās apmierināties ar naktīm un vilcienu =o)


  Artis   2005. gada 9. maijā

loti, loti LABA graamata ;))


  Remediosa   2004. gada 11. oktobrī

Kaut kāds pakaļdarinājums. Tagad jau šis topiks ir pieprasīts. Tā rullēt!


  Bruno   2004. gada 27. septembrī

Beidzot kaut kas "jestrāks"! Sestdiena izstrīpota no dzīves lasot šo grāmatu!... Paldies, Bloka kgs!


Mans vērtējums

Mans vārds:

Cik augstu vērtēju šo grāmatu? (1-5) 1 2 3 4 5

(Pret spameriem) Cik ir viens plus viens (vārdiem)?

Komentārs:


Komentāri, kas neattiecas uz grāmatu, var tikt rediģēti vai dzēsti.