gramatas spacer atklatnes spacer perles

Bel canto

Ar PEN/Folknera un Orange prēmiju apbalvots romāns

Anna Pačeta

Ann Patchett. Bel canto

ISBN 9984-663-80-9
304 lappuses, cietie vāki, formāts 145 x 209 mm
Cena: 8,00 EUR (Kā iegādāties grāmatu?)

Nokopēt grāmatas fragmentu (79 KB)

Kaut kur Dienvidamerikā, valsts viceprezidenta savrupnamā, notiek greznas svinības par godu Hosokavas kunga, ietekmīga japāņu uzņēmēja, gadskārtai. Pasaules slavenākās operdziedātājas Roksanas Kosas balss valdzina viesus, kas ieradušies no visām pasaules malām. Tās ir patiesi lieliskas viesības – līdz brīdim, kad bruņotu teroristu banda ielaužas namā un sagūsta visus viesību dalībniekus. Tomēr vēstījums, kas sākas ar paniku un nāves draudiem, pamazām pārtop par gluži citu stāstu, kad starp teroristiem un ķīlniekiem sāk veidoties negaidītas saiknes, situācija vieno cilvēkus no visdažādākajām valstīm un kontinentiem.

Aizraujošs un emocionāls, romāna «Bel canto» vēstījums pēta, kā veidojas attiecības starp cilvēkiem, kuru vienīgā kopīgā valoda ir mūzika. Draudzība, kaisle un patiesas mīlestības solījums liek viņiem aizmirst reālos draudus, kas neatvairāmi tuvojas viņu noslēgtajai pasaulei.

2001. gadā romāns «Bel canto» nominēts Amerikas literatūras kritiķu balvai, bet 2002. gadā Anna Pačeta par šo romānu saņēmusi PEN/Folknera godalgu Amerikā un Orange prēmiju Lielbritānijā.Lasītāju vērtējums


  Santa   2007. gada 11. septembrī

Grāmata ļoti skaisti noformēta, labs nosaukums, tomēr neko īpašu to lasot just nevar.


Mans vērtējums

Mans vārds:

Cik augstu vērtēju šo grāmatu? (1-5) 1 2 3 4 5

(Pret spameriem) Cik ir viens plus viens (vārdiem)?

Komentārs:


Komentāri, kas neattiecas uz grāmatu, var tikt rediģēti vai dzēsti.