gramatas spacer atklatnes spacer perles

Sievietes

Romāns

Čārlzs Bukovskis

Charles Bukowski. Women

ISBN 9984-663-76-0
352 lappuses, cietie vāki, formāts 145 x 209 mm


Nokopēt grāmatas fragmentu (50 KB)

«Ja es būtu piedzimis par sievieti, es noteikti būtu prostitūta. Tā kā biju piedzimis par vīrieti, es nemitīgi alku pēc sievietēm, jo pagrimušākām, jo labāk. Citas sievietes – kārtīgās sievietes – mani biedēja, jo galu galā viņas grib pievākt dvēseli, bet to, kas bija palicis pāri no manējās, es gribēju paturēt sev.

Būtībā es alku pēc prostitūtām, nekrietnām sievietēm, jo viņas bija trulas, skarbas un neizvirzīja nekādas personiskas prasības. Kad viņas aizgāja, nekas nebija zaudēts. Tomēr vienlaikus es ilgojos arī pēc maigām, labām sievietēm, par spīti pārmērīgajai cenai. Gan viens, gan otrs bija pazušanas ceļš. Stiprs vīrietis atteiktos no abiem. Es nebiju stiprs. Tāpēc es turpināju cīnīties ar sievietēm, ar domu par sievietēm.»

Henrijs Činaskis

«Daudzi dzērāji un izvirtuļi ir sapņojuši kļūt par rakstniekiem un savus piedzīvojumus vai fantāzijas pastāstīt pasaulei. Tikai nedaudzi, kā Bukovskis un Žans Ženē, to ir spējuši. .. uz Bukovski nevar attiecināt pārgudro pašmērķību, kas pavada mūsdienu šokējošo mākslu. Viņš raksta vienkārši no emocionāli patrula, strupa, asprātīga veča perspektīvas.»

Viestarts Gailītis, «Diena»Lasītāju vērtējums


  Ralfs Pumpurs   2020. gada 26. augustā

Sveiki, Vēlos nopirkt šo te grāmatu ja kāds ir gatavs viņu pārdot es viņu nopirkšu 27835506


  agrizzz   2009. gada 15. jūnijā

..nu jau ir tiksts pie beigām un izrādās ka Lidija pie visa vainīga (mauka) un tas ka viņš tur ņem visādas- man liekas- ir Lidijas vaina- sievietes mēdz būt tādas trakas.. nu bet tā jau ir psiha:)


  agrizzz   2009. gada 11. maijā

LABA, bet vēl netik laba kā biju iedomājies.. Bet vēl jau tikai lasu..

Ko tik bieži vislaik var vemt? :)


  HA   2009. gada 28. martā

LABA (rupja, bet sava daļa patiesības)


  Karī   2008. gada 4. oktobrī

Patiešām, patiešām patika!


  teeti@inbox.lv   2007. gada 7. decembrī

no sievietes idealizaacijas liidz taas ku**skuma [atsevishkjam sievieshu tipam] apzinjai bija nepiecieshami ne vien daudzi fiziski um gariigi solji, bet arii svesha pieredze. shii sievieshu tipa definiicijai, meerkju-darbiibu, seciibai veltiiti tuuxtoshiem autoru darbu, tachu shis ir vistuvaakais rezultatiivas poziicijas ieguushanai- kas ar shii tipa sievieti jaadara [ar konkreetu pieredzes esamiibu lasiitaajam]- tas uzreiz buus skaidrs.
ieteicamais kontingents- 1-sievietes idealizeetaaji [lai ty laiciigi buutu gatavs, jau sapratis, ar ko un ar cik vinja ir miileejusies kameer ty runaa ar vinju par pukjiiteem], 2-un shii sievieshu tipa pazineeji kuriem vienkaarshi buus interesanti redzeet savas pieredzes un secinaajumu apstiprinaajumu


  Madara   2007. gada 1. decembrī

Seksomānija, bet savā ziņā interesanti.


  K.Markss   2007. gada 20. jūnijā

SUPER GRĀMATA! ! ! SĀKUMĀ LIKĀS PERVERSA< BET TAD AIZGĀJA!!!


  cher   2007. gada 17. jūnijā

Ļoti laba.


  RV   2007. gada 29. maijā

Saakumaa likaas shokeejoshi, bet visumaa diezgan patiess staasts par dziives nogurushu pushmuuzjas viirieti, kursh neko no dziives negaida.


  Lazis   2007. gada 2. maijā

Būs jānopērk...ieintresēja...


  kristīne   2007. gada 4. janvārī

viena no grāmatā, kuru atcerēšos :) man ļoooti patika... galvenais varonis ir vienkārš un patiess... priekā!


  Archa   2006. gada 26. septembrī

Palaikam tiessaam smiekliigi, bet normaalaam sievieteem tas vreetu lkties pretiigi, es lasiiju to kaa izklaidi, bet iesleegtu sso graamatu aiz 9 atsleegaam, kaut arii passu paarnem liidziigas izjuutas kaa autoru un varoni.


  ingrida   2006. gada 4. augustā

Ļoti laba grāmata.Pārņem patiesas skumjas izlasot un krietna pēcgarša pēc tam.Teksts labs ierosinājums filozofiskām un emocionālām pārdomām..Tiešām vērts izlasīt:))


  erots   2006. gada 13. janvārī

nu bija smiekliigi, pusaudzi varees vismaz kaadaas 10 vietaas nodročīt. nja, paarsexuaala. vispaar mazliet kaitinajaa tie lamuvaardi, pimpis pezha. tas kaa vinjs aprakstija to oraalo seksu ar to vienu meiteni un iebeidza vinjai mutee bija briinishkjiigi:DDD


  skudra   2005. gada 10. maijā

Vecais izvirtulis ! Piedodu tikai tādēļ, ka nepretojās sieviešu untumiem .Autors esot līdzīgs galvenajam varonim. Pē !


  marks   2005. gada 24. janvārī

Vispirms jau tikai pimpja stāsti, bet laiks paiet, un šī grāmata ar kaut ko piesaista. Tā liek padomāt par daudz ko šajā dzīvē - gan vīrietim, gan sievietēm.


  Una   2004. gada 14. oktobrī

Činaiskis ir ĪSTS un PATIESS. Kaut vai Činaiska apmaldīšanās mežā. Tas arī ir Bukovska galvenais trumpis, nevis metamais biksēs. Priekā!! Iesaku īsos stāstus palasīt (diemžēl latviski nav izdoti) tiem, kam romāns liekas par vienveidīgu.


  Sju   2004. gada 11. oktobrī

Sekli un bezgaumīgi.


  zii   2004. gada 9. septembrī

Viņa atnāca / stīvs metamais.... slapja peža... neko vairāk neatceros no tās grāmatas :(


  ms   2004. gada 6. jūlijā

Ir patiesi.


  Tulkotājs   2004. gada 18. maijā

Iesaku! Teicama dāvana absolventiem! :))


Mans vērtējums

Mans vārds:

Cik augstu vērtēju šo grāmatu? (1-5) 1 2 3 4 5

(Pret spameriem) Cik ir viens plus viens (vārdiem)?

Komentārs:


Komentāri, kas neattiecas uz grāmatu, var tikt rediģēti vai dzēsti.