gramatas spacer atklatnes spacer perles

Fāzerlande

Romāns

Kristiāns Krahts

Christian Kracht. Faserland

ISBN 9984-663-53-1
192 lappuses, cietie vāki, formāts 119 x 174 mm

Kristiāns Krahts raksta ar detalizējošu kaismi, viņa naidā vīd humors un grūtsirdība. Tā ir neparasta saruna. Savā šķietami vieglajā stāstnieka tonī, kas īstenībā ir ļoti prasmīgi būvēts, Kristiāns Krahts ar nievīgu nožēlu, dažbrīd pat gandrīz burleski parādot vācu provinciālismu, vēsta par jaunību, kura negrib ielaisties kompromisos, taču izejas meklējumos neizvēlas nevienu no abām klasiskajām iespējām: nepielāgojas, bet arī nedumpojas.

«Šī uztveres precizitāte, vērojot pasauli, kura sastāv no vienām vienīgām firmu zīmēm, šis modrais acīgums tukšumā, kolektīvais banalitāšu lāsts un līdztekus smalkā diferencēšanas spēja – man vēl nekad nav gadījies sastapt to visu tik kristālskaidrā atveidojumā.»

Gregors fon Recori

«K. Krahta grāmatas varētu iet pie sirds tai pašai sabiedrības daļai, kas jūsmo par Ērvinu Velšu, ķiķina par Čaku Palanjuku, atsaucas uz Duglasu Koplendu, mēģina iejusties Frederika Beigbedera varoņu ādā, akli seko Breta Īstona Elisa norādījumiem, vārdu sakot, ir līdzatbildīga tā dēvēto kulta rakstnieku dzimšanā.»

Pauls Bankovskis

«Tipisko, ļoti trāpīgo sabiedrības vērojumu gandrīz ne mirkli nepamet riebuma un šausmu pieskaņa – ne kultūra, ne primitīva daba, ne cilvēku attiecības nespēj piedot dzīvei jēgu. Vienīgās gaišākās tēmas grāmatā ir bērnības atmiņas, kur jēga vēl nav mirusi, un klišejiska iztēles filma par kopdzīvi ar Izabellu Roselīni.»

Ilva Skulte, «Forums»Lasītāju vērtējums


  zane   2009. gada 12. decembrī

grāmata, kas izmainīja manu dzīvi.
nu un tādus sīkumus, kā skat uz dzīvi un skatu uz literatūru arī ;p
obligātā literatūra!


  agrizzz   2009. gada 11. maijā

Par tādu ciparu.. Šitā grāmata katram būtu jāizlasa.. Viena no labākajām vispār!!!


:)


  Agnese   2008. gada 10. jūnijā

Uj, kaa patika! Krahts vispaar piesaista..kaa jau vairaakums Veeja suņa klasikas un romānu grāmatas. AGB - cepuri nost! :)


  dina   2006. gada 19. aprīlī

izcili. tieshi tas kas muusu urbanizeetajai rutiinai truukst.


  MAHARAJAH   2006. gada 6. janvārī

jā, nav ne vainas


  Zuzanna Truba   2005. gada 25. augustā

mm, Fāzerlande vēl nav lasīta, bet tūliņ iznākošās grāmatas "1979" sakarā man radās jautājums: pēc kādiem kritērijiem, Jūs, izdevniecības cilvēki, sadaliet grāmatas "Vēja suņa klasikā" un "Vēja suņa romānos"?? Jo brīžam tiešām ir sajūta, ka zūd konsekvence - piemēram, "Divas saules" (ja nekļūdos nosaukumā) noteikti nepieder pie klasikas, un arī šis autors, šķiet, tomēr vēl pieder pie "romāniem". :) Bet vispār es gribu teikt, ka AGB ir viena no 2 manām mīļākajām izdevniecībām Latvijā, paldies jums par Keruaka, Kutzē, u.c. tulkošanu, un šis sadalījums tiešām ir vienīgais, kur piesieties. Ja cilvēkiem ir vaļa iedziļināties anotācijās, tad tas netraucē, bet ja nav, tad tas var likt vilties. Paldies! :)


  Artis   2005. gada 9. maijā

veel viena graamata flegmaatikiem ;/


  VINYL__   2005. gada 19. janvārī

Viena no kārtējām fantastiskajām Vēja suņa grāmatām!


Mans vērtējums

Mans vārds:

Cik augstu vērtēju šo grāmatu? (1-5) 1 2 3 4 5

(Pret spameriem) Cik ir viens plus viens (vārdiem)?

Komentārs:


Komentāri, kas neattiecas uz grāmatu, var tikt rediģēti vai dzēsti.