gramatas spacer atklatnes spacer perles

Politika kā profesija. Zinātne kā profesija

Makss Vēbers

Max Weber. Politik als Beruf. Wissenschaft als Beruf.

ISBN 9984-663-42-6
136 lappuses, cietie vāki, formāts 145 x 209 mm


Nokopēt grāmatas fragmentu (81 KB)

«Maksam Vēberam pārmet novēršanos no īstenības pašā galvenajā punktā – viņš esot prasījis no cilvēkiem pārāk daudz un tāpēc bijis nolemts neveiksmei… Uz to var atbildēt, ka tik ilgi, kamēr dižs patiesīgums nav attīrījis nodomus un dziņas, cilvēce tuvojas bojāejai jau pārskatāmā nākotnē. Vēbera pārmērīgās prasības cilvēkiem izriet no šīs situācijas, nevis no tā, ka Vēbers nesaprastu īstenību.»

Karls Jasperss

«Cilvēks nebeidzas ar politiku. Kāds augsts prūšu ierēdnis pirms savas nāves uz jautājumu, par ko viņš domā, esot atbildējis, ka domā «par valsti». Makss Vēbers ar saviem pēdējiem vārdiem pateica, ka «īstais ir patiesība».»

Karls Jasperss

Atbalstot šo izdevumu, sabiedrisko attiecību aģentūra «Mediju tilts» aicina lasītājus uztvert politiku kā profesiju.Lasītāju vērtējums


  Artūrs   2008. gada 6. oktobrī

Grāmata lasās viegli, ja to dara skatoties caur šodienas prizmu - viss ir ļoti labi saprotams :)


  Andejs   2007. gada 4. septembrī

Es šo grāmatu dievinu!


  Uldis   2007. gada 27. augustā

Grāmata ir interesanta,ja sāc nesaprast,pārlasi pedejos divus teikumus,tā kā es šobrīd vēl lasu viņu,šajā pašā mirklī,es uzskatu,ka izlasijis šo grāmatu,es būšu ieguvis jaunas atziņas,domās par politiķiem. Iesaku izlasīt tiem,kuri vēlās sāk kko saprast no reālās dzīves.


  baiba   2007. gada 26. martā

ljoti gruuti lasaas..bet, ja interesee kkas taads, tad ir interesanti.ljoti daudz gudru un dzilju domu.taa jaw lapa graamata.


  madara   2006. gada 31. martā

grāmata bija daudz interesantāka nekā, piemēram, politikas mācību grāmata, bet ja taaa... man nepatika..gruuti lasiit, jo nav neviena virsraksta, vai izceltu vārdu


Mans vērtējums

Mans vārds:

Cik augstu vērtēju šo grāmatu? (1-5) 1 2 3 4 5

(Pret spameriem) Cik ir viens plus viens (vārdiem)?

Komentārs:


Komentāri, kas neattiecas uz grāmatu, var tikt rediģēti vai dzēsti.