gramatas spacer atklatnes spacer perles

Kronis

Lugu izlase

Lelde Stumbre


ISBN 9984-663-27-2
528 lappuses, cietie vāki, formāts 145 x 209 mm
Izdevniecībā grāmata šobrīd nav iegādājama

Nokopēt grāmatas fragmentu (122 KB)

Leldes Stumbres talants ir bagāts arī ar vārda maģijas izjūtu. Autores lugu personāži nevairās no stipriem vārdiem, bet autores lugu valodā ir arī otrs slānis, te valoda kļūst par zīmju sistēmu, kurā sazinās izredzētie. Šī valoda apliecināja Leldes Stumbres mākslas noslēpumu jau «Zīmējumos smiltīs». Cilvēku visintīmākās saskarsmes brīžos klasiskais dialogs pāraug pārtrauktajā, kad vārds ir reizē adresēts sev un partnerim.

Leldes Stumbres talants ir ceļā. Tur nākas sastapties ar daudziem svešiniekiem, bet ir arī savējie. Tādi būs arī starp viņas lugu lasītājiem un skatītājiem.

Gunārs Bībers

Ja kāds iegājis Leldes lugu «pilsētā», viņš noteikti gribēs zināt, kas notiek kaimiņu ielā. Un gaidīs nākamo pagriezienu, gaidīs nākamo iespēju nokļūt vēl kādā tikšanās vietā. Un Lelde tādu noteikti sagādās, jo viņa nav mierā sēdētāja. Lelde nav ārišķīga, nav viegla. Ir impulsīva, emocionāla, drosmīga, viegli aizkaitināma, stipra, taisnīga, naiva… Vai nav par daudz pretrunu? Nav, jo dažas no šīm īpašībām attiecas tikai uz viņas lugu personāžiem.

Ingmārs ČaklaisLasītāju vērtējums


  Gunārs III   2006. gada 14. jūnijā

Te nav pilns ar pieciniekiem tikai tapēc ka cilvēki nezin kur...
Kādreiz jūsu darbus vērtēs pēc šādām grāmatām un sērijām. Baigi labais darbs!!!


Mans vērtējums

Mans vārds:

Cik augstu vērtēju šo grāmatu? (1-5) 1 2 3 4 5

(Pret spameriem) Cik ir viens plus viens (vārdiem)?

Komentārs:


Komentāri, kas neattiecas uz grāmatu, var tikt rediģēti vai dzēsti.