gramatas spacer atklatnes spacer perles

Anansi dēli

Romāns

Nīls Geimens

Neil Gaiman. Anansi Boys

ISBN 978-9984-777-69-6
352 lappuses, cietie vāki, formāts 145 x 209 mm

Kad Resnā Čārlija tēvs kaut kam deva vārdu, tas pielipa. Pie­mēram, nosaucot Resno Čārliju par «Resno Čārliju». Pat tagad, pēc divdesmit gadiem, Čārlijs Nansijs netiek vaļā no šā vārda, kas ir viena no pazemojošajām «dāvanām», ko viņš saņēmis no tēva, pirms vecais vīrs atstiepa kājas uz karaokes skatuves un izpostīja Resnā Čārlija dzīvi.

Jo Nansija kungs Resnajam Čārlijam šo to atstāja. Piemēram, slaidu, izskatīgu svešinieku, kas uzrodas pie Čārlija namdur­vīm un izrādās brālis, par kura eksistenci viņš vispār nav zinājis. Brā­lis, kurš no Čārlija atšķiras tāpat kā diena no nakts, brālis, kurš gra­sās parādīt Čārlijam, kur rast jautrību un izklaidēties… gluži kā vecais labais tētis. Un pēkšņi Resnā Čārlija dzīve kļūst ļoti inte­resanta.

«Anansi dēli» ir aizraujošs, biedējošs un patiesi smieklīgs kalei­doskopisks ceļojums mītā, mežonīgs piedzīvojums un nežēlīgs un nevaldāms farss, Nīlam Geimenam parādot, no kurienes nāk dievi un kā saglabāt ģimeni.Lasītāju vērtējums


  Elīze   2012. gada 7. februārī

Grāmata vienlaikus gan nogurdina, gan iepriecina. Varbūt nevajadzēja iepriekš lasīt recenzijas - biju gaidījusi ko labāku!


  Arvils   2010. gada 7. maijā

Pieklājības pēc 4 Kādēļ, tādēļ, ka ši bija pārāk samocīta, nekaddiene bija baudāmāka. Visa tā padarīšana ar tiem zvēru dieviem bija smieklīga, jo pieaudzis cilvēks nedrīkst atļauties ko tādu darīt un rakstīt. Bet pārējais man ļoti patika, kā visas atiecības aprakstītas u.t.t, tas bija labi.
Ir vērts lasīt, tikai dažbrīd jāiztur kaitinošas daļas par dieviem.


  Dūda   2009. gada 26. decembrī

Biju sajūsmā par grāmatu! :) Autors patiesi prot aizraut. Iedomājos, ka gribu izlasīt vēl ko no viņa. Nupat noskatījos Zvaigžņu putekļus, nespēju aptvert, kas mani tajā tā aizrauj.. titros, sev par pārsteigumu, redzu - Geimena romāna ekranizācija. Nu bravo!!


  Batman   2009. gada 27. maijā

Paldies, brīnišķīga grāmata ( kāda arī bija "Nekadiene", gaidu ar nepacietību "Amerikāņu dievus" ;)


  Suisse   2009. gada 15. maijā

Man ļoooti patika! Ps. sevišķi nodaļa par paģirām :)))


Mans vērtējums

Mans vārds:

Cik augstu vērtēju šo grāmatu? (1-5) 1 2 3 4 5

(Pret spameriem) Cik ir viens plus divi plus divi (vārdiem)?

Komentārs:


Komentāri, kas neattiecas uz grāmatu, var tikt rediģēti vai dzēsti.