gramatas spacer atklatnes spacer perles

Sīko gaismiņu pilsēta

Vēl viena Tomija Akhtara lieta

Patriks Nīts

Patrick Neate. City of Tiny Lights

ISBN 978-9984-777-47-4
336 lappuses, cietie vāki, formāts 145 x 209 mm
Cena: 9,00 EUR (Kā iegādāties grāmatu?)

Iepazīstieties ar Tomiju Akhtaru, kriketa entuziastu un mīlošu dēlu, kurš dažkārt ir arī privātdetektīvs un dažkārt – Londonas rietumdaļas thug stila fanu elks. Īsi sakot, «daudzfunkcionāla un gana nopietna» («Tomija mazā grāmatiņa», Nr. 38) persona. Viņš ir tikko pamodies kārtējo paģiru rītā un izberzis celiņu mēles aplikumā, kad durvīs parādās viņa nākamā kliente. Melodija grib, lai viņš sameklē viņas kolēģi prostitūtu sexyrussian.co.uk, kas pēdējo reizi redzēta, tiekoties ar klientu kādā Meifēras naktsbārā.

Pirmajā brīdī šķiet, ka tas ir ļoti vienkāršs uzdevums. Tomēr tas ir tikai šķitums – kad Tomijs sāk virzīties pa sexyrussian pēdām, viņa jaunā lieta gūst negaidītu un visai draudīgu pavērsienu. Viņš tiek ievilkts slepkavības izmeklēšanā, kas saistīta ar varas un tās tiešo pretinieku aizkulišu aktivitātēm.

Nīts lieliski ataino to kultūras kokteili, kas veido mūsdienu Londonu – sīko gaismiņu pilsētu –, kā arī mēģina rast atbildi uz jautājumu: ko nozīmē būt britam 21. gadsimta sākumā?Lasītāju vērtējums


  Habibi Emīlija   2009. gada 7. decembrī

ļoti patika . Iesākums ir vislabākais visā grāmatā. Vidus ir interesants, bet ne vienmēr var izsekot daudzajām cilvēku vārdu maiņām. Un beigas man šķiet ka varēja būt arī intereantākas un negaidītākas. Laigan diezgan atbilstošas personāžiem.
Grāmatu izlasīju ātri. Kaut arī tā nav īsa. Un tā jau ir laba zīme.


  mille   2007. gada 11. jūlijā

esmu izlasījusi tikai dažas nodaļas, bet jau MĪLU šito grāmatu :)) paldies!


Mans vērtējums

Mans vārds:

Cik augstu vērtēju šo grāmatu? (1-5) 1 2 3 4 5

(Pret spameriem) Cik ir viens plus viens (vārdiem)?

Komentārs:


Komentāri, kas neattiecas uz grāmatu, var tikt rediģēti vai dzēsti.