gramatas spacer atklatnes spacer perles

Duntes muiža un barons Minhauzens

Gundars Plešs un Jānis Ulmis, Jānis Zilgalvis


ISBN 978-9984-777-40-5
112 lappuses, cietie vāki, formāts 160 x 240 mm
Izdevniecībā grāmata šobrīd nav iegādājama

Duntes muiža, kuras vārdu pasaulē aiznesusi Minhauzena leģendārā personība, bija vienkārša Vidzemes muižnieku saimniecība, kas laiku pa laikam mainījusi īpašniekus, kara gados vairākkārt nodedzināta un celta no jauna, taču gadsimtiem ilgi sīksti pastāvējusi savā sākotnējā vietā. Ēku kompleksu ietver jauka Vidzemes piejūras ainava ar mežu, dīķiem, dižkokiem un noskaņām, kas ar savu vienkāršo sirsnību piesaistīs ikvienu ciemiņu jebkurā gadalaikā. Šajā izdevumā stāstīts par bijušajiem muižas īpašniekiem, vēsturiskajām kungu mājām un atjaunoto ēku – muzeju, ēkas interjeru un tā tapšanu, muižas pārējo apbūvi un, protams, pašu Minhauzenu. Grāmatu bagātina vairāk nekā 80 krāsaini un melnbalti attēli un satura kopsavilkums angļu valodā.

Ja vēlaties nedēļas nogalēs vai brīvdienās ceļot, iegriezieties arī Duntē! Vēsturiskas vietas un notikumi, interesantas personības un viņu darbība, gadsimtu gaitā izkopta un ar pagātnes liecībām bagāta vide saistīs ikvienu, kas vēlas atgūties no ikdienas steigas un negācijām. Kopā ar bērniem iespējams jautri pavadīt laiku «Minhauzena meža takas» atrakcijās.Lasītāju vērtējums


  Silvija   2009. gada 13. oktobrī

Laba pēc satura un krāšņa pēc noformējuma! paldies.


  Jakobīne   2007. gada 10. aprīlī

Man prieks! Lieliska grāmata! Te latviešu valodā visplašākais mana laulātā drauga - barona Minhauzena dzīves apskats! Sen jau biju to pelnījusi. Frau Jacobina.


Mans vērtējums

Mans vārds:

Cik augstu vērtēju šo grāmatu? (1-5) 1 2 3 4 5

(Pret spameriem) Cik ir viens plus viens (vārdiem)?

Komentārs:


Komentāri, kas neattiecas uz grāmatu, var tikt rediģēti vai dzēsti.